DERNEK ÜYELERİ

img
ERSAĞ ŞİRKETLER GRUBU

Ersağ Şirketi 2006 yılında Denizli Ticaret Odasına kayıtlı olarak Denizli’de kurulmuş, ürünlerinin üretimini ve AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde yapan, Network Marketing Sistemi ile çalışan %100 yerli bir firmadır. Ersağ, üretmiş olduğu ürünlere belgeler alan (İslami helal, kalite yönetim, analiz raporları vs. vs.) ve söylediği ve vaat ettiği her şeyi raporlar ile kanıtlayan bir firmadır. 

img
TIKIROĞLU ŞİRKETLER GRUBU

Tıkıroğlu Şirketler Grubu temelleri, kamyonuyla dereden kum yükleyerek nakliye işine giren SÜLEYMAN TIKIROĞLU tarafından atılmıştır. Denizli Organize Sanayi Bölgesine yapılan fabrika yatırımlarıyla iş potansiyelinin artması üzerine SÜLEYMAN TIKIROĞLU yeni araçlar almıştır. Gelişen ve değişen sektörde yeniliklerin kaçınılmaz olduğu düşüncesiyle TIKIROĞLU HAFRİYAT NAKLİYAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuştur. Tıkıroğlu Şirketler Grubu yatırımlarına devam ederek ortak kuruluşu olan HOROZ MERMER ile mermer sektörüne adım atmıştır. 

img
DOĞAN BRODE

Doğan BRODE; 2000 Yılından bu yana Denizli’de BRODE Makineleriyle Fisto, Dantel, Güpür, Tül, Organize dokumalar yaparak yurtiçi ve yurtdışı piyasasında hizmet eden %100 yerli ve üretmiş olduğu ürünlerinin tamamını kendisi üreterek, işleyerek piyasaya arz eden bir firmadır.

img
AYSAN RAF LTD. ŞTİ

AYSAN Dekoratif Raf Sistemleri Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 1984 yılında civatalı çelik raf üretimi ile sektörde yerini aldı. İlk günden itibaren kalite ve müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen firma müşterilerinden gelen taleplere cevap verebilecek teknoloji ile insan gücünü devamlı artırarak bugün çelik raf üretiminin yanına dekoratif market reyonları ve tüm market mağaza ekipmanlarını üretimine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir.

img
GÜRTAŞ KİMYA

1983 yılından itibaren Denizli den tüm Türkiye ye hizmet veren GÜRTAŞ KİMYA A.Ş., 2007 yılında kardeş firmamız SODEL SİLİKAT KİMYA SAN.ve TİC.A.Ş.'ni Sodyum Silikat (Cam Suyu) üretimi yapması için faaliyete geçirmiştir.

img
TUAREK MERMER LTD. ŞTİ.

2005 yılında kurulan Tuarek Mermer,  “Müşteri Memnuniyeti” ve “Kaliteli Ürün-Kaliteli Hizmet” anlayışı ile hareket ederek, ürün satışı ve satış sonrası hizmetleri ile sektördeki faaliyetlerini artan bir ivme ile sürdürmektedir.

img
EGE MERMER LTD. ŞTİ.

Ege Mermer SAN. LTD. ŞTİ. bünyesindeki deneyimli mühendisleri ve partner firmalarıyla aşağıdaki konularda mermer ve makine sanayisine hizmet vermektedir. 30 yıllık kuruluş olan Ege Mermer LTD. ŞTİ. babadan oğula geçen ender firmalardandır. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu pek çok başarılı proje ile engin bir deneyime sahiptir.

img
RETLIFE GOJI BERRY

RETLIFE GOJI BERRY 2015 Yılında Denizli ili Çivril ilçesinde kurulan şirket yerli üretime katkı sağlamak amacıyla bu yola çıkmıştır. Çağdaş, yenilikçi anlayışa sahip firma 3 yıllık bir yapılanma içerisinde Goji Berry bitkisinin yetiştiricilik faaliyeti, işleme faaliyeti ve ihracat faaliyetlerini gerçekleştiren bir firmadır.

img
YAYOĞLU AJANS

Reklam ve Tasarımlarınız ile Ön Plana Çıkmaya Ne Dersiniz...

img
YÖRÜKOĞLU MARKET KASAP

Çiftlikten Evinize Tüm Ürünlerle Hizmet Vemekteyiz...

img
ÇIBIKOĞLU TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Karahayıt Bölgesinde faaliyet gösteren otelimiz 3-4 yıldız eşdeğerdir. Tesisimiz 60 odalı olup odalarımız 1+1 suit şeklindedir.
2 adet kapalı Thermal Havuz, Türk Hamamı, Jakuzi, Sauna, Çamur Banyosu, Açık Yüzme Havuzu (Kışın Isıtmalı Faal Yüzme Havuzu)
Her odada Thermal Havuz mevcuttur.