ERSAĞ ŞİRKETLER GRUBU

Adres: Bozburun Mah. 7114 Sok. No:5 Merkezefendi/DENİZLİ/TÜRKİYE
Tel: 444 36 94
Faks: 0 (258) 371 84 22
E-mail: info@ersag.com.tr

Ersağ Şirketi 2006 yılında Denizli Ticaret Odasına kayıtlı olarak Denizli’de kurulmuş, ürünlerinin üretimini ve AR-GE çalışmalarını kendi bünyesinde yapan, Network Marketing Sistemi ile çalışan %100 yerli bir firmadır. Ersağ, üretmiş olduğu ürünlere belgeler alan (İslami helal, kalite yönetim, analiz raporları vs. vs.) ve söylediği ve vaat ettiği her şeyi raporlar ile kanıtlayan bir firmadır. Türkiye de ilk Fosfatsız ürün üreten ve üretmiş olduğu bütün ürünlerde çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen maddeler kullanan bir firmadır. Temizlik ürünlerinin tamamında Fosfat analizi, LABSA analizi (lineer alkilbenzen, sülfonat), Yüzey Aktif Madde analizleri; Kozmetik ürünlerinde ise Domuz geni, Mikrobiyolojik, Dermatolojik ve Stabilite testleri yaptırmaktadır.
 
Ersağ, sosyal sorumluluk projelerinde yer alan, çocuk esirgeme kurumları, şehit ailelerine Ersağ sistemi içerinde destekte bulunan, Ersağ Yardımlaşma ve Dayanışma derneği ile her ay düzenli olarak yetim ve öksüz öğrencilere İlkokul’dan başlayıp, Yüksek öğrenimi bitene kadar burs veren bir firmadır. Ersağ’ı diğer Network Marketing Sistemlerinden ayıran en önemli özelliği, il ya da ilçe gözetmeksizin hak eden üyelerine bürolar oluşturarak, Türkiye’nin birçok bölgesinde geniş hizmet vermesidir. Türkiye de farklı il ve ilçelerde 54 adet büro, 107 büro müdürü, 2 bölge sorumlusu, 2 bölge müdürü, 1 üst bölge müdürü ile ülkemizde hizmet vermektedir. Yurt dışında, 6 ülkede, Kıbrıs, Almanya, Belçika, Kırgızistan, Kazakistan ve Azerbaycan’da büroları bulunan, Almanya üzerinden bütün Avrupa ülkelerine ürün gönderimi sağlayan, Makedonya, Rusya ve Ukrayna da kurulum aşamasında olan, dünya markası olma yolunda kararlı ve başarılı adımlarla ilerleyen bir firmadır. Özellikle Avrupa ülkelerinde üretim yapan büyük markalar, 1. Dünya, 2. Dünya ve 3. Dünya ülkelerinde aynı ürünü farklı içeriklerle üretip satarken, Ersağ kendi ülkesinde üretmiş olduğu ürünleri, Türkiye, Avrupa ve Orta Asya ülkelerinde de aynı kalitede üreten ve satan bir firmadır. Örneğin, Avrupa da üretilen ve satılan deterjanlarının içinde %0 ile %5 oranında fosfat içerirken, aynı markanın Türkiye ve 3. Dünya ülkelerinde satılan ürünlerinde %30 ve üzerinde fosfat içermektedir.
 
Temizlik grubu ürünlerinin üretiminde içerisinde 54 adet etken madde ve birçok bitki asidi bulunan ritha bitkisi, kozmetik ve gıda takviyeleri grubu ürünlerinde, farklı bitki ve bitki ekstraktları, kadın pedi üretiminde pedlerin emici tabakasında antimikrobiyel özelliği olan aloe vera ve propolis hammaddeli özel losyon kullanılmaktadır. Üretmiş olduğumuz sağlıklı saklama kaplarının hammaddesi sağlık sektöründe de kullanılan polipropilen malzemedir. Ersağ markası adı altında farklı sektörlerde yer alan 200’ün üzerinde ürün çeşidini kendi bünyesinde üreten, bütün aşamaları kendisi takip eden, yani AR-GE çalışmalarını kendisi yapan, sürekli yeni ürünler üreterek ürün portföyünü genişleten ve ülkesinin ekonomisine katkıda bulunan yerli bir firmadır. Tüm sosyal projeleri ile 2017 Denizli kurumlar vergi sıralamasında bir şirketi 34. Sırada yer alırken, diğer şirketleri ise ilk 100 de yer almaktadır.

DERNEK ÜYELERİ  Kategorisindeki Diğer Başlıklar