GÜRTAŞ KİMYA

Adres: Bozburun Mah. Ahmet Nazif Zorlu San. Sit. 7157 Sok. No: 4 Gümüşler Merkezefendi/DENİZLİ/TÜRKİYE
Telefon: 0 (258) 372 02 06
                0 (258) 372 08 78
Fax: 0 (258) 372 22 06
Email: info@sodel.com.tr
 
1983 yılından itibaren Denizli den tüm Türkiye ye hizmet veren GÜRTAŞ KİMYA A.Ş. o günkü piyasa şartları ve gereksinimlerden dolayı 2007 yılında kardeş firmamız SODEL SİLİKAT KİMYA SAN.ve TİC.A.Ş.'ni Sodyum Silikat (Cam Suyu) üretimi yapması için faaliyete geçirmiştir. Firmamız faaliyete geçtiği ilk günden itibaren tüm Türkiye ye adını duyurmaya başlamış ve kendi konusunda piyasadaki lider firmalardan biri haline gelmiştir.Kimya sektöründe kalite kavramına önem veren firmamız, müşterilerin memnuniyeti üzerinde yoğunlaşmayı ilke edinmiştir.

SODEL SİLİKAT KİMYA SAN. VE TİC. A.Ş.nin hedefi; müşterilerine verdiği üstün hizmetle katma değer sağlarken, uzun vadeli stratejik işbirliği ile beraber başarıya ulaşmaktır.

Bu amaç doğrultusunda 3 Modül ve 2 Modül Sodyum Silikat üretimimiz, müşterilerimizin istemiş olduğu bé ( bome ) değerleri dikkate alınarak başarıyla yapmaktadır.
Hizmet verdiğimiz sektörleri kısıtlamak mümkün değildir. Soydum Silikat yapısı gereği bir çok sektörde kullanılabilen özel bir kimyasaldır. Bu sektörlerin başında Seramik Sanayi, Kâğıt Sanayi, Tekstil Sanayi, Döküm sanayi ve Deterjan Sanayi gelmektedir.

DERNEK ÜYELERİ  Kategorisindeki Diğer Başlıklar