EGE MERMER LTD. ŞTİ.

Adres: Sırakapılar Mah. Mimar Sinan Cad. 1584 Sok. No:2/10 Merkezefendi/Denizli/TÜRKİYE
Telefon: 0 (258) 264 87 11
Faks: 0 (258) 263 65 08
E-Mail: info@egemermer.com
Ege Mermer SAN. LTD. ŞTİ. bünyesindeki deneyimli mühendisleri ve partner firmalarıyla aşağıdaki konularda mermer ve makine sanayisine hizmet vermektedir. 30 yıllık kuruluş olan Ege Mermer LTD. ŞTİ. babadan oğula geçen ender firmalardandır. Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu pek çok başarılı proje ile engin bir deneyime sahiptir.
 
YENİ MAKİNALAR VE MALZEMELER:
Konularında lider olan ve İtalyan kalitesiyle üretilen BM katrak ve mermer kesim makinaları, Bombieri & Venturi mermer işleme makinaları.
Malzemelerin fotoğraf veya etiketleri gönderildiğinde eşdeğer veya orijinali temin edilmektedir. Bazı mekanik ve elektronik parçalar stoğumuzda bulundurulmaktadır.
 
ESKİ MAKİNALARIN MODİFİKASYONU VE OTOMASYONU:
Fimaların elinde halen çalışmakta olup kontrol sistemleri demode olmuş veya parça temini olmayan makinaların modifiye ederek PLC kontroluna çevirmekteyiz. Ayrıca köprülü kesme ve ahşap kesme makinaları için kendi geliştirdiğimiz programları makinalara 3-4 günde adapte etmekteyiz. Bu güne kadar Türkiye, İran ve Umman’da kurduğumuz 20 nin üzerinde yenilenmiş kontrol sistemimiz çalışmaktadır.
 
KOMPLE TESİS PLANLAMASI DESTEĞİ:
Tecrübe ve birikimlerimiz ile yeni yatırım yapan firmaların kuruluşunda doğru seçim yapılmasında yardımcı olarak danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

DERNEK ÜYELERİ  Kategorisindeki Diğer Başlıklar